Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace City Gastro

Restauraci City Gastro najdete ve zcela netradičních prostorách zimního stadionu jen pár desítek metrů od náměstí města České Budějovice. Po vstupu do jejích prostor se vám naskytne jedinečný výhled na ledovou plochu zimního stadionu. Kuchařský tým City Gastro si totiž zakládá na zdravém způsobu přípravy pokrmů vždy výhradně z čerstvých surovin té nejvyšší kvality. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Zajímavá restaurace připomínající skybox s výhledem na zimní stadion s originálními a chutnými jídly, mohu doporučit hovězí pupek v soli a medu a bramborovou kaší :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se nachází hned vedle fitness, takže se hodí po cvičení zajít rovnou tam na zdravou a vynikající kuchyni, jídlo na talíři vypadalo úžasně, chutnalo výborně.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace City Gastro je velmi příjemný podnik. Jídlo mají na dobré úrovni. Svědčí o tom, že v poledne je zde vždycky plno. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Doporučuji
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO