Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cihelna

Přehled hodnocení
82% celkově
88% personál
79% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 6x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je příjemná, možné posezení i venku na zahrádce. Servis jídla na talíři - moc hezký. Pozitivně hodnotím sklenici vody s pomerančem k jídlu zdarma (ale džbánek byl zevnitř špinavý, zašlý, velmi ledabyle umytý... :-( ) Na jídlo jsem čekala asi 20 minut, zřejmě jej teprve připravovali čerstvé, ikdyž to bylo jídlo z obědového menu, což kvituji. Jídlo průměrné - můj výběr noky / se špenátem...Noky dobré, zřejmě dělané v restauraci, kuřecího masa na porci dostatek, avšak špenátu byly asi tak 4 lístky, smetanová omáčka znamela trochu do světla obarvený průměrný bešamel. Za zdí zahrádky, ihned vedle méjo stolu, byly popelnice, takže posezení mi dosti rušil jejich zápach. Jinak hodnotím celkově jako příjemné místo, dám restauraci zřejmě ještě jednu šanci.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Přístup restaurace příjemný, stůl pro dva jsme měli v pořádku připraven a prostřen. jídlo bylo hotové brzy po objednávce a bylo bez chyby. Dokonale splnilo naše očekávání. Bez problémů jsme uplatnili voucher RESTU.cz. Restauraci můžeme na základě naší zkušenosti doporučit i ostatním.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Cihelna jsme navštívili po pěti letech a je třeba říci, že jsme byli na rozpacích. Byli jsme jediní návštěvníci. O to více nás potěšilo prostředí ve stínu na terase, skvělá obsluha a dobré jídlo (co do chuti, vzhledu i množství) i čisté toalety. Jedinou malou kaňkou bylo méně vychlazené pivko. Rádi se sem někdy vrátíme. Vlastik
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace se ráda vracím. Poslední návštěva taky nezklamala. Byla jsem tam s rodinkou, pochutnali jsme si na výtečném tataráku a ještě jsme si objednali výborné žebra. K pití jsem ocenila chutný míchaný nápoj a pivo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Slavili jsme zde narozeniny. Stůl byl velmi pěkně prostřený. Obsluha velmi ochotná a příjemná. Jídlo nemělo chybu, všem nám chutnalo. Určitě mohu doporučit nejen na rodinné oslavy.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má příjemné venkovní posezení. personál je asi spíše slabším článkem, ale to je věc, která se dá snadno napravit. Tatarák byl servírovaný nenamíchaný na prkénku přidaných inkrediencí bylo akorát a dochucovadel dobrý výběr. Mohu doporučit k návštěvě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO