Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cihelna

Restaurace nabízí kuřecí, vepřové steaky, beefsteaky, rumpsteaky z Jižní Ameriky, rybí pokrmy, velké zeleninové saláty, pestrý výběr těstovin, burgery, sandwiche, ale i českou kuchyni, palačinky, zmrzlinové poháry. V restauraci se pohodlně usadí 45 lidí u stolu, 10 u baru, 25 na zadní zastřešené terase a 20 na terase do ulice. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace se ráda vracím. Poslední návštěva taky nezklamala. Byla jsem tam s rodinkou, pochutnali jsme si na výtečném tataráku a ještě jsme si objednali výborné žebra. K pití jsem ocenila chutný míchaný nápoj a pivo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Slavili jsme zde narozeniny. Stůl byl velmi pěkně prostřený. Obsluha velmi ochotná a příjemná. Jídlo nemělo chybu, všem nám chutnalo. Určitě mohu doporučit nejen na rodinné oslavy.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má příjemné venkovní posezení. personál je asi spíše slabším článkem, ale to je věc, která se dá snadno napravit. Tatarák byl servírovaný nenamíchaný na prkénku přidaných inkrediencí bylo akorát a dochucovadel dobrý výběr. Mohu doporučit k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO