Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cihelna

Restaurace nabízí kuřecí, vepřové steaky, beefsteaky, rumpsteaky z Jižní Ameriky, rybí pokrmy, velké zeleninové saláty, pestrý výběr těstovin, burgery, sandwiche, ale i českou kuchyni, palačinky, zmrzlinové poháry. V restauraci se pohodlně usadí 45 lidí u stolu, 10 u baru, 25 na zadní zastřešené terase a 20 na terase do ulice. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je příjemná, možné posezení i venku na zahrádce. Servis jídla na talíři - moc hezký. Pozitivně hodnotím sklenici vody s pomerančem k jídlu zdarma (ale džbánek byl zevnitř špinavý, zašlý, velmi ledabyle umytý... :-( ) Na jídlo jsem čekala asi 20 minut, zřejmě jej teprve připravovali čerstvé, ikdyž to bylo jídlo z obědového menu, což kvituji. Jídlo průměrné - můj výběr noky / se špenátem...Noky dobré, zřejmě dělané v restauraci, kuřecího masa na porci dostatek, avšak špenátu byly asi tak 4 lístky, smetanová omáčka znamela trochu do světla obarvený průměrný bešamel. Za zdí zahrádky, ihned vedle méjo stolu, byly popelnice, takže posezení mi dosti rušil jejich zápach. Jinak hodnotím celkově jako příjemné místo, dám restauraci zřejmě ještě jednu šanci.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Přístup restaurace příjemný, stůl pro dva jsme měli v pořádku připraven a prostřen. jídlo bylo hotové brzy po objednávce a bylo bez chyby. Dokonale splnilo naše očekávání. Bez problémů jsme uplatnili voucher RESTU.cz. Restauraci můžeme na základě naší zkušenosti doporučit i ostatním.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO