Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 48x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Chorvatský Mlýn

Restaurant Chorvatský Mlýn nabízí speciality středomořské kuchyně, především se orientuje na kuchyni  chorvatskou. Jídelní lístek je připravován pod dohledem chorvatského šéfkuchaře, který před příchodem do Restaurantu Chorvatský Mlýn pracoval v prestižních gastronomických podnicích na středomořském pobřeží Chorvatska.

Gastronomická nabídka Restaurantu Chorvatský Mlýn je pečlivě doplňována a obměňována sezónními specialitami.

Šéfkuchař zve v letním období všechny příznivce masových pokrmů připravovaných na rožni, zejména pak jehněčího masa připravovaného dle tradičního chorvatského receptu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Chorvatský mlýn jsme s manželkou zavítali poprvé na večeři a byli jsme velice příjemně překvapeni jak útulností interiéru,tak milou a pozornou obsluhou ale zejména vynikajícím jídlem,na kterém jsme si bez výhrad výtečně pochutnali.I přes vyšší cenovou hladinu se do této restaurace určitě vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Moc dobré jídlo a příjemná obsluha. Moc jsme si se ženou pochutnali na chobotnici a vepřové panence. Prostředí normálni. Nebyli jsme zde naposled.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO