Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Chorvatský Mlýn

Restaurant Chorvatský Mlýn nabízí speciality středomořské kuchyně, především se orientuje na kuchyni  chorvatskou. Jídelní lístek je připravován pod dohledem chorvatského šéfkuchaře, který před příchodem do Restaurantu Chorvatský Mlýn pracoval v prestižních gastronomických podnicích na středomořském pobřeží Chorvatska.

Gastronomická nabídka Restaurantu Chorvatský Mlýn je pečlivě doplňována a obměňována sezónními specialitami.

Šéfkuchař zve v letním období všechny příznivce masových pokrmů připravovaných na rožni, zejména pak jehněčího masa připravovaného dle tradičního chorvatského receptu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Istrijská polévka byla fantastická, hodně masa, výborná chuť i obsluha. Smažené ančovičky bych měla raději trošku menší, ale i tak byly výborné, skvělé pečivo i tatarka. grilované kalamáry přesně dle očekávání - vynikající. Chobotnice pod pekou fantasticky připravená - měkká, ochucená (trochu moc oleje, ale na chuti to jen přidává, tak co :-) ). personál profesionální a milý, prostředí příjemné

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Jan Romportl
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Jedna z nejlepších restaurací, pokud jde o ryby a mořské plody, v Praze. Na rodinnou večeři doporučuji rybí talíř (1500 nebo 2000g), kde ochutnáte to nejlepší, co je v nabídce. Nechte si ale místo na výborné, nápadité dezerty! Obsluha je profesionální, všímavá, přitom nevtíravá a velmi milá i k dětem. Cítili jsme se zde vítaní a opečovávaní, přestože jsme přišli neplánovaně a proto nikoli v oblečení, jaké by si toto prostředí zasloužilo.

 • Uživatelská fotka z Chorvatský Mlýn
 • Uživatelská fotka z Chorvatský Mlýn
martivan
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba