Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chládek - zahradnické centrum

Přehled hodnocení
75% celkově
74% personál
79% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 5x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace blizko naseho bydliste, kam chodime temer pravidelne. Fajn ceny, porce velke a jidlo vynikajici. Nikde jinde si uz ovocne knedliky nedavame:) doporucuji!
Restaurace Chládek - zahradnické centrum Restaurace Chládek - zahradnické centrum
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Odpolední posezení s kávou a dortíkem se vydařilo. Dortů zde mají velký výběr, obsluha rychlá a úslužná. Příjemné prostředí pro odpočinek po nákupu podzimních květin na balkón.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi mně mrzí, že se nepodařila rezervace, ale přesto jsme zahradnictví navštívili. Udělali jsme velký nákup podzimních květin a poseděli nad kávičkou a dortíky. Káva nic moc a dorty poněkud přeslazené.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Krásné zahradnictví, kde je možné vychutnat si kávu s dezertem nebo oběd. Velký výběr zákusků a moc dobré kafe. Jídlo mě velice překvapilo - výdej je takový bufetový, takže jsem očekávala i bufettové/jídelnovské jídlo. Ale jídlo odpovídá vyššímu standardu jak prezentací, tak velikostí porcí a hlavně chutí. Kde jaká restaurace by si mohla vzít příklad! Doporučuji a přijdeme zase.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
restaurace je spojena se zahradnictvim, takze si vystojitw frontu a objednate si u pultu. Kava teda nic extra, ale zákusky maji super. vyzdoba s okolnimi kytky a stromky pekne
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace v zahradnictví Chládek je velmi příjemná, hlavně posezení na terásce s hezkým výhledem do zeleně. Jídlo velice chutné za přiměřenou cenu. Veliký výběr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do zahradnického centra ve Střešovicích chodíme nejen nakupovat zazenice a květiny na zahradu, ale občas sem zajdeme i na dobrý oběd, především svíčková je výborná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V zahradnictví Chládek si nakoupíte a pak se můžete občerstvit výbornými dortíky s kávou, nandat si misku zeleninových salátů a příjemně posedět na terase z výhledem do zeleně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do zahradnictví Chládek chodíme nakupovat velmi často, na vánoce i velikonoce, ale hlavně na jaře pro sazenice na zahradu. Při té příležitosti vždy zajdeme na něco dobrého.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Je příjemné spojit nákup v zahradnivtví s dobrým obědem. Hezké je hlavně posezení na terase s pěkným výhledem a můžete si zde dát i kávu s dortíkem, kterých mají velký výběr.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO