Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chládek - zahradnické centrum

Restaurace nabízí posezení nad zahradnicvím, kde Vám můžou nabídnout klasické české minutky nebo příjemné posezení u kávy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
A good restaurant in the garden center with a suprisingly nice view of the city. I had roastbeef with baked potatoes (their "special menu") and it was good indeed.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace v zahradnictví Chládek mě ještě nezklamala, jídlo vždy vynikající (tentokrát řízek s kaší, minule svíčková, řízek se salátem, rajská, šp. ptáček) a za skvělé ceny. Prostředí ok, nejlepší jsou místa na zahrádce, když už je teplo, jinak klasická kantýna s vynikajícím jídlem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto výborný nedělní oběd. Místní svíčková, kynuté knedlíky skvělé. Výběr piv z menších pivovarů, fresh džusy a skvěle vypadající dortíky. Obsluha vemi rychla a ochotná. Trochu rušnější prostředí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO