Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chata Rovina

V přízemí chaty se nachází restaurace s výbornou kuchyní a příjemným personálem.  Vaříme výbornou českou i mezinárodní kuchyni, domácí polévky, minutkové speciality, ochutnat můžete také buchty nebo chléb z domácí pece. Celá restaurace včetně ubytovacích prostor je nekuřácká. Kuřáci si mohou své cigarety a doutníčky vychutnat na zápraží. Na nejmenší návštěvníky zde čeká veselý dětský koutek se spoustou dřevěných hraček a i stravování lze po dohodě přizpůsobit požadavkům nejmenších. Kapacitu restaurace 50ti osob lze využít i jako konferenční sál. Nabízíme zde možnost uspořádání svatebních hostin i s variantou oslavy pod širým nebem. V létě i v zimě jistě oceníte celoroční možnost venkovního posezení s kapacitou 60 míst a s dětským hřištěm (pískoviště, houpačky a prolézačky přímo u chaty) a lehátky. Chata je vhodná pro pořádání oslav, firemních večírků. Zajistíme kompletní servis - výzdoba, hudba, grilování, rauty, doprovodný program ... Součástí restaurace je salonek, kde se nachází prodejní, reprezentativní kolekce výrobků lidových řemesel (např. historické sklo, šumavská keramika, dřevěné hračky, výrobky z ručního papíru, aj.). V salonku je rovněž vystaven unikátní model venkovského statku z 19. století (v měřítku 1:50 000).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO