Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chata Rovina

V přízemí chaty se nachází restaurace s výbornou kuchyní a příjemným personálem. Vaří zde výbornou českou i mezinárodní kuchyni, domácí polévky, minutkové speciality, ochutnat můžete také buchty nebo chléb z domácí pece. Celá restaurace včetně ubytovacích prostor je nekuřácká. Na nejmenší návštěvníky zde čeká veselý dětský koutek se spoustou dřevěných hraček a i stravování lze po dohodě přizpůsobit požadavkům nejmenších. Kapacitu restaurace 50 osob lze využít i jako konferenční sál. Nabízejí zde možnost uspořádání svatebních hostin i s variantou oslavy pod širým nebem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezké prostředí, velká zahrádka. Jídlo průměrné, velmi dlouhé čekalní - navíc zcela na suchu. Servis vláčný, bez zjevného zájmu o hosta. Neberou platební karty.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s milým personálem, jídlo kvalitní, prostředí stylové, okolí krásné. Vybere si zde každý. Doporučuji návštěvu včetně ubytování, které je skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super chata s restauraci. Jídlo výborné. Milý personál. Jídlo na nahřátých talířich. Řizek s vařeným bramborem. Nebe v hubě. Řízek jak má být. Brambory měkké. Žádné bláto. Domácí sýr na grilu se zeleninou, čerstvou. Žádný mražený humus. Mohu jen doporučit
Restaurace Chata Rovina
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO