Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 40x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chapadlo - Vypich

Moderně pojatá restaurace Chapadlo na Vypichu nabízí krom výtečné českých specialit i snídaňové menu a pestrý výběr hotových jídel formou samoobslužného prodeje. Příjemná je i velká kapacita parkovacích možností před restaurací a možnost rozvozu firmám a kancelářím.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace je prostorná a je zde milý personál. Na jídle jsem zde byl několikrát a je dobré. I když by mohlo být lepší. A tak jako všude zde v poslední době o dost podražili.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Dnes jsme tuto restauraci navštívili poprvé, chtěli jsme si dát svatomartinskou husu, tu bohužel už neměli, tak jsme se rozhodli pro kuřecí vývar a svíčkovou na smetaně. Kuřecí vývar obyčejný, svíčková ovšem katastrofa, vodová konzistence, omáčka chuťově svíčkovou ani nepřipomínala, maso tuhé.... takže pokud navštívilte tuto restauraci, svíčkovou si rozhodně nedávejte :(
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme na Sv. Martina vyrazili ochutnat svatomartinskou husu a svatomartinske vino...Vsechno bylo vyborne a ikdyz bylo narvano,tak obsluha rychla a vstricna.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO