Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chapadlo - Nusle

Nuselská restaurace Chapadlo nabízí krom výtečné kuchyně i tankovou Plzeň, možnost sledování sportovních přenosů na 4 plazmových obrazovkách, pořádání různých akcí a oslav, ale třeba i kávu s sebou. A přivést si můžete i svého psího kamaráda.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Obsluha velmi pomalá. Na každé objednání jsme čekali a navíc na nás s předkrmem slečna úplně zapomněla. Dále mi také nepřišlo vhodné že jídla nepřinesli zároveň, ale po asi 15 minutách.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Standardni vykon teto restaurace - suma sumarum ani nenadchne a ani nezklame. Solidni tankova Plzen, solidni jidlo a prijemny personal. Chtelo by to refreshnout interier.....
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Do restaurace jsme se těšili, předchozí návštěvy vždy super. Tentokrát, ale vše bylo jinak. Na objednání jídla jsme čekali tak dlouho, že jsme vypili první pivo. Po objednání jsme čekali a když už dorazilo tak jsme zjistili, že bohužel donesli úplně něco jiného než měli. Po opravě, kdy donesli správné jídlo tak smrdělo po rybě. Nevím jak je to možné jelikož v jídelním lístku nebyla žádná. Sečteno,podtrženo, do restaurace Chapadlo již nikdy.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO