Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Chaloupka

Nekuřácká restaurace, založená v roce 1997, nabízí pokrmy české i zahraniční kuchyně, masa na grilu a speciality. Pořádají firemní akce, večírky, rauty, narozeninové oslavy, svatby, promoce, smuteční hostiny. Dále mají každé úterý putovní pípu s pivem z malého pivovaru, v létě je možné posezení na zahrádce. Také je možné připojit se k wi-fi síti, která je pro hosty restaurace zdarma. Přímo před restaurací mají parkoviště.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba