Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Cha - Cha

Přehled hodnocení
73% celkově
83% personál
70% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace mě zklamala, před pár roky se o ni vlastník staral o hodně lépe. Některé přílohy vůbec nebylo možné objednat z důvodu absence potravin a kávovar jim skoro nefungoval. Naštěstí zde byly příjemné servírky, které zachránily situaci. Jídlo bylo jako vždy dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme zajeli s tím, že jsme měli cestou kolem. Překvapili, že měli Coca Colu Vanilka a dali jsme si pár hospodských dobrot. Doporučuji Satanovou kouli - je to feferonka v nivovej kouli a to celé usmažené v těstíčku..
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
mal som cestu okolo, fajn miesto, kde sa mozte relatívne rýchlo najesť, asi by som cielene do tohoto podniku nešiel, výborné čapované pivo. Príjemné prostredie
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé, byli jsme spokojeni jak s kvalitou jídla, tak i s příjemným přístupem personálu. Zvlášť nás překvapila nízká cena kvalitního Savignonu. Mimo jiné oceňujeme možnost parkování u restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme pravidelně a vždy jsme s prostředím a jídlem velmi spokojeni. Vždy si vyberu takové jídlo na které mám zrovna chuť, jídlo je teplé a výborné. Doporučuji všem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO