Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Cha - Cha

Kuchyně nabízí množství druhů minutkových pokrmů a pestrou nabídku denních menu. V letních měsících možnost příjemného posezení na zahrádce. Součástí restaurace je také vinárna. Pro nekuřáky je k dispozici nekuřácký salonek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace mě zklamala, před pár roky se o ni vlastník staral o hodně lépe. Některé přílohy vůbec nebylo možné objednat z důvodu absence potravin a kávovar jim skoro nefungoval. Naštěstí zde byly příjemné servírky, které zachránily situaci. Jídlo bylo jako vždy dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme zajeli s tím, že jsme měli cestou kolem. Překvapili, že měli Coca Colu Vanilka a dali jsme si pár hospodských dobrot. Doporučuji Satanovou kouli - je to feferonka v nivovej kouli a to celé usmažené v těstíčku..
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
mal som cestu okolo, fajn miesto, kde sa mozte relatívne rýchlo najesť, asi by som cielene do tohoto podniku nešiel, výborné čapované pivo. Príjemné prostredie
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO