Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Český Dvůr

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Do Českého Dvora jsem znovu zavítala včera na polední menu. S rezervacemi restu nemají problém, stůl je pro vás připravený, na výběr mnoho variant poledního menu, obsluha příjemná, na jídlo se téměř nečeká. Všehovšudy jsme odcházeli po 35 minutách najedení a spokojení. Díky.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Fajn restaurace na oběd. Mají velký výběr jídel a velké porce. Jídlo je na stole prakticky hned, takže během práce zajet na oběd, ideální. Na večer příjemné posezení u piva a třeba fajn české pizzy.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace mě poměrně překvapila. Hledali jsme narychlo, kde se najíst a byla jedinou ve Starém Plzenci evidovanou na restu. Z fotek a i z reálu je to obyčejná hospoda. Prostředí prostě nic moc, obsluha taky hospodská ale to jídlo bylo výborné. Překvapilo. Velmi doporučuji čerstvé těstoviny a jistě se brzy vrátíme zpět!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Do teto restaurace chodíme výhradne na pizzu. Škoda jen ze při poslední návštěvě nebyl tak ochotny personál jako vždycky. Skoro jsme vyschli. Prostředí je tu krásne hlavně zahrádka.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO