Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace penzionu Česká Chalupa

V nabídce restaurace je domácí kuchyně, vegetarianská strava a zdravá výživa. Restaurace je nekuřácká s dětským koutkem a salonkem pro 50 osob a s možností Wi-Fi připojení. Je zde venkovní terasa, stojan na kola pro cyklisty, asfaltové hřiště. V zimě možnost úschovy lyží, kluziště na zahradě. Možnost ubytováni.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Českou chalupu můžeme doporučit. Třeba jako místo na oběd, když jste o víkendu na výletě. Kuchyně je znamenitá. Personál je příjemný. Pivo zde mají skvělé. Určitě se nebojte vyzkoušet :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jelení medailonky s domácími bramborovými noky byly skvělé, stejně tak i jelení guláš. Děti si užily hraček v dětském koutku a domácí limonády. Celkově velice příjemná horská chalupa s restaurací 've dřevě', dostupná výletem pěšky z Liberce či MHD a s obsluhou, které na hostech záleží. Určitě se brzy vrátíme.
Restaurace penzionu Česká Chalupa Restaurace penzionu Česká Chalupa
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO