Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 8x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Černý medvěd

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá poloha restaurace v centru města.Obsluha příjemná. Intšriér restaurace zajímavý pěkné malby na stěnách. Uzená medová žebra s oblohou a chalupářské brambory. Dobré řezané pivo.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
K rezervaci nedošlo, takže nemohu hodnotit jídlo, ale chování personálu plné výmluv a bez jakékoliv snahy pomoci ve mě vzbudilo jasný pocit, že sem se už nikdy nevrátím. Pokud chování k hostům i v případě problému či nedorozumění nemá základní atributy slušnosti a vstřícnosti není se o čem bavit.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Very nice place to celebrate a birthday or to meet friends, the food is good and the choice in the menu is wide. The service was nice and fast. I definitely recommend this restaurant.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurant Černý medvěd je situován v samém centru města, přesto je tady v časném odpoledni pusto a prázdno. Přestože je docela příjemné počasí, není obsazena ani letní zahrádka, jejímž jediným nedostatkem je, že je průchozí. Vlastní interiér připomíná „anglický klub“ s decentní výzdobou, je na něm však patrné, že už něco pamatuje. Obsluha je milá a pozorná, ale faktem je, že jsem v danou chvíli jediný návštěvník podniku. Jako úvodní chod si objednávám poctivou gulášovou polévku. Je výborná s velkými šťavnatými kousky masa. Jen lituji, že jsem nepožádal o pečivo. Hlavní chod obstarává specialita s názvem „Medvědí tlapa“. Jedná se o v těstíčku smaženou vepřovou kotletu plněnou šunkou a posypanou strouhaným sýrem. K tomu mám šťouchané brambory se slaninou a cibulkou. Hned od začátku mám problém jak tuto specialitu uchopit. Zdá se mi totiž jako bych dostal III. cenovou v zájezdním hostinci někde na konci světa, kde lišky dávají dobrou noc. To se týká jak vzhledu, tak i chuti. Na specialitu podniku je to až příliš obyčejné a fádní. Slušná porce, která projde ústy, sklouzne krkem, ale nic víc po ní nezůstane. Žádný zážitek se nekoná. Kuriózně nejzajímavější je v tomto setu bramborová příloha. Jako zákusek na závěr volím domácí jablečný štrůdl s vanilkovou zmrzlinou. Samotný štrůdl je docela dobrý, zabíjí ho zmrzlina, která je dost hrozná. Bezpochyby prošla už několikrát cyklem změknutí a znovuzmražení, protože obsahuje ledové krystalky vody a ztratila jakoukoli chuť i konzistenci. Za zákusek tedy jednoznačně palec dolů. Rozlévané víno odrůdy frankovka je lepší standard, chuťově plné a bohaté, ve vůni trochu nevýrazné, servírované v luxusním skle. Káva značky Manuel caffé je dobrá a bez výhrad. Celkový dojem je docela rozpačitý. Marně hledám důvody, proč se sem vracet.
Restaurace Černý medvěd Restaurace Černý medvěd Restaurace Černý medvěd Restaurace Černý medvěd
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO