Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Benedikt Most

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Centrum Benedikt jsme ochutnali panenku plněnou sušenými švestkami a pikantní grilovaná žebra, obojí vynikající. Jedinou vadou bylo to, že nám zapomněli přinést objednanou polévku ale snad se to zde nestává pokaždé a byla to spíše výjimka, jinak spokojenost...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, kterou jsme o víkendu navštívili s přáteli, seděli jsme venku na terásce, jídlo bylo moc dobré, slečna servírka byla milá, i když si nás zprvu nikdo z personálu nevšímal, celkově doporučujeme :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Po objednávce jídla za námi přišla číšnice, kdy se musela ještě jednou zeptat, jaká jídla jsme si objednali. Ujistila nás, že jídla se připravují, jen si to potřebuje ověřit. Na jídlo jsme čekali po objednání 1hod 25 min.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi dobré, nemohu si ztěžovat, Personál velmi ochotný a prostředí je také moc pěkné, restaurace se nachází u vody, takže máte nádherný výhled. Za zkoušku to určitě stojí.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO