3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Central Hotel

Přijďte ochutnat výbornou českou i světovou kuchyni za super ceny do prostředí nové restaurace a pokochejte se nádherným výhledem na plzeňské náměstí Republiky. Restaurant je nekuřácký, klimatizovaný, s bezbariérovým přístupem.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Tuto restauraci hodnotíme jen průměrně, jelikož zde bylo několik věcí, které sráží hodnocení z pěti hvězdiček na pouhé tři. Za prvé, měli jsme rezervaci a restaurace nebyla plná, přesto nás posadili ke stolu, na kterém byl špinavý ubrus. To bych od restaurace, která slouží hostům čtyř hvězdičkového hotelu nečekal. Za druhé, číšníci se k nám chovali velice slušně a ochotně, nicméně párkrát jsme od baru zaslechli jejich nadávky, když se mezi sebou bavili či když se jim něco nepovedlo. Za třetí, chtěli jsme si po večeři (19:30) dát něco sladkého z jejich nabídky, ale sladká nabídka byla k dispozici jen do 18:00, z důvodu chodu kavárny, a tato informace v jídelním lístku nebyla, jinak jídlo bylo celkově moc dobré a cenově velmi přijatelné. Restauraci bychom doporučili a i přes tyto nešvary se sem rádi vrátíme.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace