Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Central Hotel

Přijďte ochutnat výbornou českou i světovou kuchyni za super ceny do prostředí nové restaurace a pokochejte se nádherným výhledem na plzeňské náměstí Republiky. Restaurant je nekuřácký, klimatizovaný, s bezbariérovým přístupem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tuto restauraci hodnotíme jen průměrně, jelikož zde bylo několik věcí, které sráží hodnocení z pěti hvězdiček na pouhé tři. Za prvé, měli jsme rezervaci a restaurace nebyla plná, přesto nás posadili ke stolu, na kterém byl špinavý ubrus. To bych od restaurace, která slouží hostům čtyř hvězdičkového hotelu nečekal. Za druhé, číšníci se k nám chovali velice slušně a ochotně, nicméně párkrát jsme od baru zaslechli jejich nadávky, když se mezi sebou bavili či když se jim něco nepovedlo. Za třetí, chtěli jsme si po večeři (19:30) dát něco sladkého z jejich nabídky, ale sladká nabídka byla k dispozici jen do 18:00, z důvodu chodu kavárny, a tato informace v jídelním lístku nebyla, jinak jídlo bylo celkově moc dobré a cenově velmi přijatelné. Restauraci bychom doporučili a i přes tyto nešvary se sem rádi vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
I když by vás to při pohledu z venčí asi nenapadlo, hotel s velmi dobrou lokalitou na hlavním náměstí nabízí poměrně slušnou nabídku v rámci poledního menu. Vyzkoušejte
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO