Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Casanova

Restaurace se nachází v příjemném prostředí parku v blízkosti státního zámku Duchcov, který proslul díky pobytu slavného milovníka G. Casanovy. V prostorách restaurace se pořádají svatební hostiny, nejrůznější oslavy, kulturní a společenské akce a firemní setkání. V restauraci připravují převážně jídla české kuchyně. Kapacita v hlavním sálu je pro 60 osob, salonek je s 30 místy a zahrádka pro 60 lidí. 70 lůžkový hotel o 30 pokojích nabízí kompletní ubytovací a pohostinské služby v moderním a příjemném prostřední. Návštěvníkům je zde k dispozici bar a hlídané parkoviště. Dvou - až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem a WIFI. Z řady pokojů je krásný výhled na rybník Barbora nebo do parku na barokní kapličku sv. Barbory.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO