Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Casanova

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po přečtení recenzi jsem se trochu lekl,ale výsledek nakonec usel. Jidlo bylo na dobré urovni a Kocour tomu dal to spravne romanticno.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
10min to be able to order drinks, food comes in stages. Ask for bread because you are not getting it with appetizer. Gluten free diet? Well good luck. Even if you tell the blond waiter she will not relay the message to the chef. Who is awesome. She is not.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Útulné prostředí, láhve vína všude kolem, radost pohledět, připadali jsme si jako v Itálii. Kilo mořských plodů perfektně připravené, mušle naprosto vynikající, obsluha bez oroblémů.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
I když jsme zde byli v době turistické sezóny a podnik je v blízkosti Karlova mostu, byla kvalita obsluhy i jídla odpovídající očekávání. Pochutnali jsme si a strávili příjemný oběd.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí i obsluha a jídlo naprosto excelentní! S obsluhou sice příliš nefunguje komunikace v češtině :-) (... s drobnou výpomocí angličtiny jsme se však domluvili ), ale je velice vstřícná a milá.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Uplatnili jsme v šesti vouchery ze Slevomatu na Dary moře. Dvě 500 g porce na 1 voucher plus 2x sklenička vína. Myslím, že ač jsme všechny 3 dvojice zvolily obě varianty nabízených mořských specialit, nebyly varianty od sebe až tak rozlišitelné. Jídlo nebylo špatné, ale působilo dojmem trochu "odbyté" přípravy a naservírování. Cena i po slevě nebyla úplně nízká, čekali jsme od toho trochu víc. Některé porce obsahovaly neotevřené mušle. Postrádali jsme víc variant dochucovacích omáček (byla jen jedna). K tomu, abychom mohli říct, že to byl opravdu příjemně strávený večer, chyběly nápoje za rozumné ceny a větší klid (v restauraci bylo nadmíru hlučno). Siestu spojenou s konzumací nápojů jsme tedy realizovali v jiné blízké restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Len anglicky hovoriaci personal mierne nestihal. V menu boli rozdiely v cenach jedál pre ENG a CZ. Ceny napojov (80 Kc za 0,5l pivo) výrazne prevysovali ceny v tejto lokalite.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO