Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Casanova

Restaurace Casanova si Vám dovoluje představit gurmánské poklady připravovaných podle středomořských tradic z čerstvých,zdravých a původních surovin. Restaurace se hodí pro oslavy rodinných nebo firemních událostí také díky své poloze uprostřed barokních památek Malé Strany a tradičním pokrmům.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po přečtení recenzi jsem se trochu lekl,ale výsledek nakonec usel. Jidlo bylo na dobré urovni a Kocour tomu dal to spravne romanticno.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
10min to be able to order drinks, food comes in stages. Ask for bread because you are not getting it with appetizer. Gluten free diet? Well good luck. Even if you tell the blond waiter she will not relay the message to the chef. Who is awesome. She is not.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Útulné prostředí, láhve vína všude kolem, radost pohledět, připadali jsme si jako v Itálii. Kilo mořských plodů perfektně připravené, mušle naprosto vynikající, obsluha bez oroblémů.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO