Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Cappuccino

Cappuccino se nachází v blízkosti centra Znojma, na hlavním tahu Vídeň - Praha. Cappuccino je restaurace a bar se skvělou kuchyní a jedinečnou atmosférou, disponuje oddělenými částmi pro kuřáky a nekuřáky. Její kapacita činí 70 míst, salonek 20 míst a venkovní zahrádka je pro 40 osob. Uzavřená zahrádka navíc slouží jako bezpečné dětské hřiště. Cappuccino Znojmo bývá také často využíváno jako místo pro firemní setkání, rodinné oslavy nebo místo pro strávení příjemného večera. 


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pravděpodobně nejlepší restaurace ve Znojmě, jezdíme sem pravidelně každý rok zhruba dvakrát a po tom co vše jsme v okolí vyzkoušeli vždycky rádi skoncime zde. Jídlo výborné, pití také, obsluha milá a pozorná, pizza také výborná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již po několikáté a to hlavně kvůli výbornému burgeru. Jako vždy nezklamal. Personál milý a ochotný, prostředí příjemné. Mohu doporučit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO