Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace CAMPO

Kolektiv kuchařů Vám nabízí velice jednoduchý a pří tom široký sortiment jídel s určitou rozmanitostí i náročnosti při úpravě jídel. Vždy je kladen důraz na roční období, čerstvost i kvalitu připravovaných surovin. Pro naše denní hosty jsou připravovány tři druhy menu. Pro zpestření nabídky připravujeme i víkendová menu o třech až čtyřech hodech za velice přijatelné ceny. V letních měsících lze využít i zahrádku před hotelem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Not a beautiful environment. However, food was surprisingly solid. So If you want to eat good and don't really care about stuff around you- right place to visit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace s krásným prostředím. Personál velmi vstřícný, rychlý a ochotný. Jídlo bylo vynikající, není co mu vytknout. Pestrá nabídka kvalitních vín. Mohu vřele doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na počátku o naší rezervaci restaurace neměla vůbec potuchy, vyhověli nám usadili nás a zjištovali problém, nakonec se snad vyřešil. Jídlo bylo dobré, neurazilo, trortila s kuřecím masem však studená.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO