Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Calvera

Restaurace nacházející se v klidné části Ořechovka přímo v místech kina, Vám může nabídnout posezení u mexických specialit či steaků.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná atmosféra s hezkou zahrádkou. Vždy příjěmá obsluha. Velmi dobré jídlo ať již něco malého k pivu nebo hlavní chod. Skvělé pro letní posezení v okolí staré ořechovky.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je z venku již z dálky viditelně označená. Uvnitř je obyčejná až pro milovníky Mexické kuchyně nuzná, člověk by raději odešel. Ale to by byla chyba. Jídlo je velmi chutné a překvapí. Pro nekuřáky mají malý salon. Obsluha je velmi milá.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Vybavení restaurace bylo normální, obyčejné, k mexické restauraci to mělo spíše daleko, ale jídlo bylo naprosto vynikající, opravdu jsme byli příjemně překvapeni.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO