Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace & caffé Grand Hotel Černý orel

Restaurace při Grand Hotelu Černý orel nabízí snídaně pro hotelové hosty i veřejnost, a to denně od 7 hodin včetně denního tisku. Restaurace nabízí široký výběr jídel, klasické masité pokrmy i jídla bezmasá, varianty pro děti. Lze si předem zamluvit prostory pro firemní akce jako školení, kurzy, kongresy či semináře. Je zde možnost uspořádání svatby či jiné oslavy a to i včetně cateringu. Restauraci najdete na náměstí Míru, které můžete klidně pozorovat ze zahrádky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Hodnotím kladně příjemné prostředí, pozornou a uctivou obsluhu, dobré pivo - i když dnes byl na výběr jen jeden druh. Jídlo bylo dobré, ale ničím nevybočovalo. Rád bych si dal už konečně někde česnečku, která je cítit po česneku.. :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO