Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Zámecký statek Býkov

Restaurace Býkov s venkovní terasou nabízí českou kuchyni, v prostorách „Černé kuchyně" lze ochutnat jídla staročeská. Nechybí ani moderní lehká kuchyně s vegetariánskými a zeleninovými pokrmy. Na čepu jsou plzeňská piva, vína pocházejí z nabídky Habásnkých sklepů. Místní kuchaři připravují tradiční česká jídla z výhradně čerstvých surovin od místních dodavatelů. Prostory restaurace jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké. Restaurace je s bezbariérovým přístupem a nechybí ani wi-fi připojení a dětské hřiště.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno