Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 44x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant & Bar Buffalo

Restaurace přináší příjemnou atmosféru, kde nabízejí dobroty jako je grilované koleno, pečená žebra či smažené kuře. Dále se specializují nejen na vysokou kvalitu piva, ale i na široký výběr českých, zahraničních čepovaných i láhvových piv, která čepují do chlazených sklenic.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jedna z klasických F-M restaurací, která neurazí, ale v ničem nenadchne. Personál ochotný, milý, jídlo obyčejné, u servírování bez nápadu zato z kvalitních surovin. Interiér se za posledních 20 let moc nezměnil, pro mne není ničím zajímavý. Nabídka jídel rozsáhlá. Když nevím kam ve F-M je to jedna z restaurací nad kterými uvažuji. Toto platí již léta a platit i další bude.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné originální prostředí, ochotná a usměvavá, pozorná obsluha. Jídlo chutnalo, s porovnáním s okolím vyšší ceny. Znovu se do restaurace vrátím. Výhoda blízkosti zaparkovat auto.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Další návštěva tohoto podniku nás utvrdila v tom, že se jedná o místo, kde se rádi vracíme. Jídlo je velmi vkusné a chutné. Personál příjemný a hlavně rychlý. Vhodné pro posezení s přateli.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO