Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 36x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Buena Vista

Restaurace Buena Vista nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Kouzelný interiér s masivním nábytkem, alabastrovými lustry a grafikami předního českého výtvarníka Jiřího Anderleho vás přenese do 30. let, doby filmových hrdinů Oldřicha Nového a Adiny Mandlové. Vedle špičkové gastronomie nabízí i široký výběr kvalitních moravských vín a francouzských koňaků.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pozvánka do restaurace Buena Vista mne velmi potěšila, neboť mé dřívější návštěvy v tomto podniku byly vždy velmi příjemným zážitkem. Zejména oceňuji excelentní profesionální obsluhu. Co se týče kuchyně, došlo pochybení, ale nedostatek byl promptně odstraněn. Všechna objednaná jídla byla skvěle servírována a chuťově vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme v relativně krátké době navštívili již podruhé a opět jsme nebyli zklamaní. Veškeré objednané jídlo bylo výborné a neměli jsme toho zrovna málo (bylo nás celkem 7 z toho jedno dite). Dle mého názoru se jedna o jednu z nejlepších restauraci v Ostrave. Obsluha teto restaurace je samostatná kapitola - pan číšník je proste stará škola a svou práci děla skvěle.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nenápadná, ale příjemná restaurace, kterou můžeme vřele doporučit. Výborná nabídka jídel, vín, rumů, koňaků a dalších nápojů. Obsluha je velmi příjemná a profesionální.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO