Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 68x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Hotelu Budweis

Přehled hodnocení
90% celkově
88% personál
92% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 26x
3 0x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Hotelu Budweis se vracíme pravidelně. Ať v případě posezení u kávy, oběda/večeře nebo slavnostních příležitostí. Vždy jsme velice spokojeni nejen z důvodu výborného jídla, ale také příjemné obsluhy, která neměla nikdy problém se sebezvláštní prosbou. Vyzdvihnout musím svatomartinské menu na které se nedá zapomenout. Nemohu jinak než vřele doporučit.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Hotel jsme měli zažitý jako luxusní, a to i s dobrým jídlem. Ono by to snad napovídal i počet hvězdiček, ale návštěva zde byl propadák! Na první dotaz jestli mají něco čerstvého číšník odpověděl že nikoli, že vaří jen ze zmražených věcí. Mají dva steaky za 495 korun, tak ty jsou prý také ze zmraženého masa. Měli jsme grilovaného candáta. Absolutně bez chuti. Za 265 korun jsme z jiných restaurací zvyklí na candáta čerstvého a i ochuceného. Další problém byla grilovaná zelenina jako příloha - 200g zeleniny za 65 Kč mělo asi čtvrtinovou velikost jiného 200g jídla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci si určitě užijete, ať už jdete na oběd s kamarády nebo s obchodními partnery. Příjemné prostředí, milá obsluha a velmi dobrá kuchyně. Rádi se sem vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, vybírali jsme jak z denního menu- losos byl výborný. Ochutnali jsme si i steaky a filet z candáta, všˇe výborné. Na závěr káva- výborná, silná. Byli jsme spokojení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kam zajít na nejlepší svíčkovou nebo řízečky? Rozhodně do restaurace Budweis. Moc se mi líbí místní prostředí a atmosféra. K tomu dobrá káva a panna cota. Moc fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající restaurace, kam se vždy rádi vracíme. Najdete tu dobrá jídla, milou a ochotnou obsluhu a zcela nekuřácké prostředí. Rozhodně doporučuji k návštěvě..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobré místo v centru na kafíčko a zákusek. Doporučuji malinový dortík s vanilkou nebo panna cotu s ovocem. Je to tu velmi hezké a milé, vše nekuřácké. Líbilo se nám.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci se vždy dobře najíme, skvělá česká kuchyně, včetně např. candáta s grilovanou zeleninou, dobré víno a milá a ochotná obsluha. Vše nekuřácké.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rozhodně jedna z top restaurací v Českých Budějovicích. Skvělá kuchyně, milý a ochotný personál a velmi hezké prostředí, které se hodí i pro rodinné oslavy a akce.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO