Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Budweis

Přehled hodnocení
91% celkově
89% personál
92% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 29x
4 20x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, dobré jídlo a ochotná obsluha. Na výběr je česká kuchyně, candát i salát s lososem. Denní menu - výběr ze 4 hotových jídel. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace s krásným a elegantním prostředím, kde si jistě vyberete z menu a nebudete litovat. Milá obsluha, nekouří se zde a můžete si zde naplánovat i pracovní schůzku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za dnešek dáváme rozhodně pět hvězdiček, vše bylo výborné - jídlo, víno, atmosféra i ochotná obsluha. Určitě se sem zase brzy vrátíme a všem doporučujeme k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nám moc líbila. Jídlo bylo na dobré úrovni, nejlepší byla určitě svíčková na klasický způsob, ale i gnocchi zapečené s masem a špenátem. Vše bylo v pořádku.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
S návštěvou restaurace Budweis jsme byli velmi spokojeni. Personál je velmi ochotný a milý, jídlo nám moc chutnalo, jen bych ocenil větší rozmanitost volby. Ale určitě přijdu zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Budweis je všestranná a příjemná restaurace, kde se vždy dobře najime, obsluha je ochotná, prostředí stoprocentně nekuřácké. Určitě se sem zase vrátíme.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Na první pohled krásný hotel. Hned na ten druhý nepříjemná otrávená obsluha. Čekali jsme více než půl hodiny, než nás vůbec obsluha objednala. A to na place poletovalo nejméně 5 obsluhujících. Německy mluvící hosté byli obslouženi okamžitě. Jídlo podprůměrné. Salát neochucený. Jen natrhané listí s vysušeným kuřetem. A jako třešínka na dortu se nám pan vrchní pokusil naúčtovat něco co jsme neměli. Hrůza děs....
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace Budweis chodíme pravidelně a pravidelně jsme zde spokojeni. Ochotná obsluha a dobrý výběr z jídel české kuchyně. Hezké prostředí vhodné i na oslavu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci hotelu Budweis navštěvuji pravidelně při různých oslavách. Dnes s rodinou jsem volil stejně a opět jsem nadmíru spokojen. Obsluha rychlá, příjemná. Jídlo také výborné a za rozumnou cenu. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Budweis jsme byli již potřetí, ale dnes poprvé na oběd. Všechny tři návštěvy byly perfektní, personál pozorný a milý. Jídlo dnes také vynikající. Káva a dezerty při předchozích návštěvách také velmi dobré.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO