Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 69x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Hotelu Budweis

Restaurace a kavárna hotelu Budweis**** nabízí výběr jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně, výběr alkoholických i nealkoholických nápojů včetně nabídky tuzemských a zahraničních vín. Personál hotelu zajistí dle Vašich představ rodinné oslavy, svatební hostiny, rauty, recepce a jiná přátelská či společenská setkání. Kromě stálého jídelního lístku a poledního menu je pro Vás každý den připraven pestrý snídaňový bufet.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi jsme si užili návštěvu na dny Slovenské kuchyně. Všechna jídla byla výborná, dobré suroviny i chuť. Vynikající byl hlavně rožeň se spoustou masa a lokše.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Hotelu Budweis se vracíme pravidelně. Ať v případě posezení u kávy, oběda/večeře nebo slavnostních příležitostí. Vždy jsme velice spokojeni nejen z důvodu výborného jídla, ale také příjemné obsluhy, která neměla nikdy problém se sebezvláštní prosbou. Vyzdvihnout musím svatomartinské menu na které se nedá zapomenout. Nemohu jinak než vřele doporučit.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Hotel jsme měli zažitý jako luxusní, a to i s dobrým jídlem. Ono by to snad napovídal i počet hvězdiček, ale návštěva zde byl propadák! Na první dotaz jestli mají něco čerstvého číšník odpověděl že nikoli, že vaří jen ze zmražených věcí. Mají dva steaky za 495 korun, tak ty jsou prý také ze zmraženého masa. Měli jsme grilovaného candáta. Absolutně bez chuti. Za 265 korun jsme z jiných restaurací zvyklí na candáta čerstvého a i ochuceného. Další problém byla grilovaná zelenina jako příloha - 200g zeleniny za 65 Kč mělo asi čtvrtinovou velikost jiného 200g jídla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO