Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Budweis

Restaurace a kavárna hotelu Budweis**** nabízí výběr jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně, výběr alkoholických i nealkoholických nápojů včetně nabídky tuzemských a zahraničních vín. Personál hotelu zajistí dle Vašich představ rodinné oslavy, svatební hostiny, rauty, recepce a jiná přátelská či společenská setkání. Kromě stálého jídelního lístku a poledního menu je pro Vás každý den připraven pestrý snídaňový bufet. V průběhu roku pro Vás připravujeme různé gastronomické akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, dobré jídlo a ochotná obsluha. Na výběr je česká kuchyně, candát i salát s lososem. Denní menu - výběr ze 4 hotových jídel. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace s krásným a elegantním prostředím, kde si jistě vyberete z menu a nebudete litovat. Milá obsluha, nekouří se zde a můžete si zde naplánovat i pracovní schůzku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za dnešek dáváme rozhodně pět hvězdiček, vše bylo výborné - jídlo, víno, atmosféra i ochotná obsluha. Určitě se sem zase brzy vrátíme a všem doporučujeme k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO