Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 92x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Hotelu Budweis

Restaurace a kavárna hotelu Budweis**** nabízí výběr jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně, výběr alkoholických i nealkoholických nápojů včetně nabídky tuzemských a zahraničních vín. Personál hotelu zajistí dle Vašich představ rodinné oslavy, svatební hostiny, rauty, recepce a jiná přátelská či společenská setkání. Kromě stálého jídelního lístku a poledního menu je pro Vás každý den připraven pestrý snídaňový bufet.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Hotelu Budweis chodím pravidelně. Na polední menu nebo večer na posezení u vína. Restaurace je příjemná, obsluha milá, jídlo standardní. Všem bych návštěvu doporučila.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající česá kuchyně .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná a profesionální restaurace. Doporučuji na dobrý oběd i na společenské akce, konference a rodinné oslavy. Hezké prostředí a milá obsluha. Vše nekuřácké.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO