Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 134x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bruska

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
81% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 41x
4 65x
3 23x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Doporučuji návštěvu pivnice a ochutnat skvělou svíčkovou nebo steak, vařit umí opravdu moc dobře. Pokud se chystáte na zahrádku, je třeba počítat s tím, že kolem půl desáté to začnou balit. Celkově fajn zážitek.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jako obvykle jsme byli spokojeni s obsluhou, která byla profesionální, rychlá a milá. Pivo bylo také výborné, poněkud méně jsme byli spokojeni s roštěnou, která byla tužší (ale jíst se dala :-)).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dobrý den, v restauraci Bruska jsme navštívili dvakrát restauraci (1. patro). Jídlo bylo výborné a obsluha velmi příjemná a ochotná. Restauraci jsme navštívili v době oběda. Standardně se v této době dá vybrat pouze z poledního menu. Nebylo tam moc lidí, a tak nám byl nabídnut i výběr z normálního menu, což jsme velmi ocenili.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné posezení na "zahrádce", obsluha velmi milá a ochotná. Jídlo také dobré i přes zmatky v přílohách a pod. Celkově příjemná restaurace na posezení s přáteli.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Rádi se do tohoto podniku vracíme. Je to naše několikátá návštěva a vždy se velice dobře najíme a pobavíme s obsluhou, která je vždy dobře naladěná a baví hosty. Úroveň restaurace je tradičně vysoká.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí restaurace pěkné, jídlo bylo výborné. Personál už tak profesionální nebyl, o objednávku jídla jsme si musely požádat samy (čekaly jsme dlouho a nic) a to restaurace nebyla ani plná. Ale i přesto podnik doporučuji, bylo tam příjemně!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace vhodná i na pracovní setkání v době oběda - klid na práci i dobré jídlo za dobrou cenu. Obsluha příjemná, prostředí odpovídající. Příjemný tip na oběd na Praze 6.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Od přivítání až do našeho odchodu se nám věnovaly milé servírky, které nás zásobovaly vynikající Plzní a chutným jídlem. Měli jsme rezervovaný salonek, kde jsme měli naprostý klid. Vše tedy OK, budeme se vracet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO