Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Boučkův statek

Stylová restaurace v přízemí budovy Boučkova statku. Restaurace nabízí staročeskou kuchyni, grilování, svatební hostiny, večírky, oslavy všech druhů a firemní akce.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Přímo u Jizery v samém srdci Malé Skály stojí tento skvost – krásný statek zasazený do pěkného prostředí. Venkovní posezení pod vzrostlými stromy láká kolemjdoucí návštěvníky. Budova je údajně z počátku 19.století a je vážně krásná. Světlým bodem je vejminek, kde je útulné informační středisko s kavárničkou a příjemným posezením. My se ale budeme věnovat hlavně hospodě. Po takto krásně vykresleném úvodu si také řekněme, že tato úžasná stavba působí poněkud omšelým a zanedbaným dojmem. Asi bude třeba dodržovat při opravách různé historické vymyšlenosti, nicméně údržba by podniku hodně prospěla. U Boučků přešli v sezóně na bufetový výdej stravy – tedy u jednoho okénka si objednáte a u dalšího vám vydají nápoje a časem i jídlo. Rozumné to opatření. O obsluze se tedy nedá moc hovořit, místní personál je v jednání příjemný a u okénka si musíte počkat sami, stejně tak jako donést jídlo k venkovnímu stolu. Jídlo je dobré a má své kolísavé momenty – například svíčkovou mohu jen doporučit. Na druhou stranu oblíbené plněné knedlíky s uzeným by mohly být chutnější a omastek by taky neuškodil. U Boučků se tedy příjemně najíte a možná budete uvažovat, jaký jiný podnik navštívíte příště.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Dobrá restaurace, jídlo fajn guláš v chebu byl vynikající, pivo tady umí točit a Točená kalinová velmi dobrá. Doporuciji

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Vyborne jidlo, poctive a domaci, rychla obsluha, tocena malinovka. Zastavime se radi zase.

 • Uživatelská fotka z Boučkův statek
 • Uživatelská fotka z Boučkův statek
Jambon Brulé
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba