Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 55 %      hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Borovanský mlýn

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Namísto guláše dostanete moukou zahuštěné UHO, krutí prso bylo naprosto přesolené. Na venkovní zahrádce se připravte na nálety much z přilehlé farmy. Nekuřácká je restaurace jen uvnitř, venku si užijete kouřících strávníků dosytosti. O rádoby pohádkové výzdobě raději nemluvě. V porovnání s okolím je jídlo značně předražené. Obědu zde se vyhněte a zajděte si do Borovan do klášterní kavárny na kávu, dort a zmrzlinu.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí s pohádkovou tématikou. Úžasná kachlová kamna s pecí. Jídlo chutné. Výborné risoto s kuřecím masem a grilovanou zeleninou. Pití cenově přijatelné.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí je opravdu více než nádherné. Pro romantickou večeři je podnik jako dělaný, jediné minus je, že je podnik mimo město. Ceny jsou ale převýšené, za mě i tak palec nahoru.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, super jídlo a milý personál, určitě se vrátíme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO