Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Borgo Agnese

Borgo Agnese je jednou z nejlepších restaurací v Brně. Její kuchyni si pochvalovali Václav Klaus, Martin Dejdar nebo tenisté Radek Štěpánek a Cyril Suk. Pochutnáte si tu na středomořské kuchyni s důrazem na Itálii, Francii a Španělsko. Kouzlo okamžiku umocní překrásný výhled na Staré Brno.

Majitelem a zároveň šéfkuchařem je Michal Prachař, který má bohaté zkušenosti ze zahraničí. Působil v Itálii, Německu, Švýcarsku a Belgii. Při vaření pečlivě dbá na výběr čerstvých a sezónních surovin. Restaurace je navíc rájem pro milovníky vín. Nabízí tu přes 400 druhů z celého světa.

Borgo Agnese se pyšní i úžasnou atmosférou. Kombinuje elegantní moderní interiér s výjimečnou historií místa, kde se v 1. tisíciletí začala psát historie Brna. Kouzlo minulosti naplno pocítíte při pohledu do prosklené vitríny uprostřed restaurace, která odhaluje původní základy kostela ze 13. století.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Co napsat k Borgu? Borgo patří mezi stálice vyšší gastronomie v Brně. S tím je spojené krásné, až unikátní prostředí (interier) restaurace. A obsluha na úrovní. To za cenu vyšších ale přiměřených cen člověk očekává a také dostane. Jen toho "překvapení" už není tolik co dříve. Jídla jsou velmi dobrá a zajímavá, například mne baví, že se restaurace nebojí pracovat se surovinou jako jsou tvarůžky. Vepřový bok z divočáka s tvarůžkovou omáčkou byl velmi chutný. Jedno překvapení přece jen bylo, a to v podobě polévky, hříbkového krému s liškami, smrži a černým lanýžem. Krom příjemné houbové chuti samotného krému, byly v krému i kousky výše zmiňovaných hub což mne velmi potěšilo. Polévka byla tedy excelentní. Zbylé chody byly velmi dobré, prostě takové jako bych v restauraci tohoto typu očekával. Za mne tedy hodnotím VELMI DOBRÉ. Účet 1357 Kč, placeno 1500 Kč.

 • Uživatelská fotka z Restaurace Borgo Agnese
 • Uživatelská fotka z Restaurace Borgo Agnese
 • Uživatelská fotka z Restaurace Borgo Agnese
 • Uživatelská fotka z Restaurace Borgo Agnese
 • +2
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba