Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 145x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Borgo Agnese

Borgo Agnese je jednou z nejlepších restaurací v Brně. Její kuchyni si pochvalovali Václav Klaus, Martin Dejdar nebo tenisté Radek Štěpánek a Cyril Suk. Pochutnáte si tu na středomořské kuchyni s důrazem na Itálii, Francii a Španělsko. Kouzlo okamžiku umocní překrásný výhled na Staré Brno.

Majitelem a zároveň šéfkuchařem je Michal Prachař, který má bohaté zkušenosti ze zahraničí. Působil v Itálii, Německu, Švýcarsku a Belgii. Při vaření pečlivě dbá na výběr čerstvých a sezónních surovin. Restaurace je navíc rájem pro milovníky vín. Nabízí tu přes 400 druhů z celého světa.

Borgo Agnese se pyšní i úžasnou atmosférou. Kombinuje elegantní moderní interiér s výjimečnou historií místa, kde se v 1. tisíciletí začala psát historie Brna. Kouzlo minulosti naplno pocítíte při pohledu do prosklené vitríny uprostřed restaurace, která odhaluje původní základy kostela ze 13. století.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Borgo Agnese patří mezi nejlepší podniky v Brně! Velmi milá a ochotná obsluha, výborná komunikace v angličtině a profesionální přístup. Jídlo bylo jako vždy na vysoké úrovni. Jsem s Borgo moc spokojená a doporučuji každému aspoň jednou navštívit tuto restauraci.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Borgo jsme byli poprvé. Byli jsme velmi mile překvapeni skvělým personálem. Bylo mi příjemné, že v restauraci panoval klid nikoli chaos, vše měli číšníci perfektně zorganizované. Zaujalo mě, že když odešel od stolu host, vždy byl dán nový čistý ubrus a číšník ho vyžehlil žehličkou :-) . Jídlo výborné,ač jsem hledala chyby, žádnou jsem nenašla.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Tentokrát se mi zde prvně stalo, že jsem nebyl spokojen s úrovní obsluhy. Je pravda, že ne všichni si vždy osobnostně sedneme a ne vždy máme svůj den, ale dlouho jsem se při výběru vína necítil jako že otravuji. Dal jsem si steak, který jsem chtěl "spíše než mediumrare, tak rare, ale nikoli raw" a dostal jsem dle mého hodnocení jasné raw (což jistě může být pohled individuální, nicméně si těžko dovedu představit, co by pak mělo být raw), upozornil jsem, že míra propečení není dle mého očekávání a byl jsem odkázán do pravých mezí tvrzením, že jsem si přál rare, tak že mám rare a že můj steak určitě není raw. Ačkoli si myslím, že moje hodnocení propečenosti bylo správné, nemám patent na pravdu a pohled někoho jiného mohl být odlišný. Nicméně si myslím, že pro takové případy by mělo platit ono známé "zákazník má vždycky pravdu". Po asi 20 návštěvách tohoto restaurantu jsem nakonec poprvé odcházel se zkaženou náladou ("příjemný přístup" ještě pokračoval) a s pocitem, že nevím, kdy se opět budu chtít vrátit. Musím ale říci, že jinak je Borgo Agnese špičkovým podnikem, kde se o vás OBVYKLE skvěle postarají.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO