Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 16x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bonanza

Bonanza je jedna z nejlepších restaurací v jihomoravském kraji. Těšte se na výborné mezinárodní pochoutky v režii špičkového šéfkuchaře. Prim hrají čerstvé lokální suroviny, zeleninu a bylinky si pěstují na vlastní zahrádce.

Restaurace Bonanza leží v srdci královského města Kyjov. Jejím hlavním trumfem je výborná kuchyně. Ochutnáte tu klasickou i moderní gastronomii. Šéfkuchař Jaroslav Végh a jeho tým kladou velký důraz na používání kvalitních sezónních surovin. Příjemnou atmosféru podniku dokresluje milá obsluha a moderní interiér v pastelových barvách.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klidné útulné ,ničím nerušené prostředí k posezení -pracovní schůzce s uctivým personálem a dobrým jídlem, které bylo vkusně naaranžované.Porce ve velkém talíři se přímo usmívala na hosty
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
1) o naší rezervaci v restauraci nikdo nevěděl 2) sami jsme se vnutili do venkovní zahrádky , kde bylo ještě místo, personál nebyl moc ochotný to řešit 3) doposud nepříjemný dojem zachránilo výborné jídlo (losos, kančí se šípkovou) p, kvůli kterému stojí za to restauraci navštívit. Na kávu jsme se už ale raději přesunuli do protější Pražírny.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO