Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Böhmerwald

Provoz nekuřácké restaurace s nabídkou české, evropské a italské kuchyně. V nabídce naleznete mořské speciality, salátový bufet, zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje, vína. Celková kapacita restaurace je 60 míst. K dispozici je bar, terasa pro 50 osob, pro kuřáky je vyhrazena zimní zahrada.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
V Železné rudě asi nejhezčí restaurace, leč jídlo bohužel nebylo nic moc - dal jsem si candáta, který byl zcela bez chuti, osmažený v jakési bylinkové krustě. Po chuti olivového oleje, který byl napsán v popisu jídla, ani stopy :(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí, nabídka i ceny pokrmů jsou standardní na poměry v Železné Rudě, jídlo výborné a porce velké. Navíc restaurace je velká, takže velká šance najít volný stůl:)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi doporučuji navštívit tuto restauraci na česko-německém pomezí. Klidné prostředí s útulnou atmosférou a velmi chutnou stravou. S nabídky jsme okusili štiku a králíka a obojí výtečné!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO