Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bohemia Plzeň

Restaurace Bohemia je zaběhnutý restaurant, ve kterém se můžete jak rychle naobědvat, tak v klidu posedět večer při sklence vína. Pyšní se nejen moderním interiérem, ale zejména velice zajímavým jídelním lístkem a denním menu. Pravidelně do svého sortimentu zařazuje pokrmy obsahující tzv. „superpotraviny“. Jsou to dobře známé špenátové listy, brokolice, rajčata, ale také losos nebo ořechy. Pokrmy i s minimálním obsahem těchto potravin působí preventivně proti řadě nemocí, upravují metabolismus a dodávají tělu novou energii. Restaurace Bohemia se tak řadí mezi provozy respektující pravidla zdravého životního stylu. To, co restauraci dělá ještě zajímavější, je její snaha o lehké vzdělávání a experiment v oblasti gastronomie. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
Jidlo jsme neměli proto jen jedna hvězda. Personál byl sice milý ale pomalí a málo si všímal prázdných sklenic. Jednou nam zapomněli přinést objednávku. Slečna stala za barem a koukala. Během večera jsme obdrželi balíček s red bullem. Bylo to velmi milé. Děkujeme :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostorný restaurant, který nabízí zajímavé minutky, rychlá barová jídla i klasiku na poledním menu, restaurace navíc pravidelně připravuje speciální gastronomické akce
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO