Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bobová dráha

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi prijemna obsluha. Pekny výhled na dráhu a Prahu. Venku se sedělo moc dobre . Jidlo překvapilo, mixu z grilu jsem se bala, ale bylo to fajn. My doporučujeme ;-)
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Z návštěvy máme s přáteli velmi smíšené dojmy. Prostředí restaurace je báječné, jídlo nám velice chutnalo, ale koncept "bez obsluhy", jakmile sedíte na terase pár kroků před restaurací (obsluze v podstatě na dohled) a pár neochotných lidí v personálu, to bylo (při dnešní konkurenci mezi restauracemi) dost zarážející. Příjemná byla jen jedna ze servírek. Při jiné obsluze by toto mohla být naprosto skvělá restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
I když je doprava k restauraci není tak jednoduchá a přístup do ní je trochu netradiční :-) stojí za to tam zajít ! Krásný výhled na Prahu opravdu stojí za to !
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO