Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bobová dráha

Stylová restaurace Bobová dráha se nachází v pražské čtvrti Prosek. Naleznete zde širokou nabídku specialit české i mezinárodní kuchyně. Také zde naleznete širokou nabídku volno odpočinkových aktivit, mezi kterými nechybí bobová dráha a nejdelší lanová skluzavka v ČR.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi prijemna obsluha. Pekny výhled na dráhu a Prahu. Venku se sedělo moc dobre . Jidlo překvapilo, mixu z grilu jsem se bala, ale bylo to fajn. My doporučujeme ;-)
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Z návštěvy máme s přáteli velmi smíšené dojmy. Prostředí restaurace je báječné, jídlo nám velice chutnalo, ale koncept "bez obsluhy", jakmile sedíte na terase pár kroků před restaurací (obsluze v podstatě na dohled) a pár neochotných lidí v personálu, to bylo (při dnešní konkurenci mezi restauracemi) dost zarážející. Příjemná byla jen jedna ze servírek. Při jiné obsluze by toto mohla být naprosto skvělá restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO