Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 174x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Blue Wagon

Motto
Užijte si čas „být tady“... 

Co
Blue Wagon vám nabízí moderní gastronomii tak, jak má vypadat. Vaříme z kvalitních a čerstvých surovin, které zpracováváme šetrnými, zdravými metodami. 

Jak
K dobrému jídlu vám pochopitelně doporučíme vhodné víno – nabízíme nejen česká, francouzská či španělská, ale především vína rakouská, jejichž výběr máme největší v Praze. 

Proč
Skvělé jídlo a vynikající víno by ovšem neznamenalo nic bez dokonalého servisu. Vaše návštěva je pro nás vždy svátkem, a proto servis patří mezi klíčové ukazatele vaší spokojenosti. 

Kde 
Blue Wagon naleznete na Královských Vinohradech, nedaleko od Náměstí Míru. Světlý a vzdušný interiér vás osloví svou jednoduchostí a důrazem na detail. 

Něco navíc 
Rádi pro vás připravíme firemní setkání, jako jsou business obědy, pro teambuildingové aktivity nabízíme řízené degustace s naším sommelierem nebo pro vás připravíme speciální akce na objednávku. Anebo přijďte jen na romantickou večeři...

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super prostředí, příjemná obsluha, výborne jidlo. Jednoznačně doporučuji k návštěvě. Do budoucna dobra volba i pro obchodní jednání. Diky za příjemný gastronomický zážitek
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, velice milá a ochotná obsluha, skvělý výběr vín a excelentní jídlo chuťově i prezentací na talíři. Velice rádi přijdeme zas!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
První návštěva, která rozhodně nezklamala. Designová restaurace ale ne snobská. Milý personál ...a nyní k jídlu: perfektní amuse bouche- ministeak na lávovém kameni bylo suprmilé překvapení s výtečnou surovinou a designem, který se výborně hodí k designu restaurace. Čočka beluga se zauzenou salzou byla kuchařsky i "umelecky" bez chyby. Kachní prsa mohla být o něco málo tužší, ale určitě to nebyla chyba kuchaře. Zaujala bramborová kroketa a jalovcové glasé. Za pozornost stojí rozdílný porcelán dle druhu jídla. Výběr vín na slušné úrovni, osobně bych přivítal větší výběr dobrých vín v kategorii do 800Kč, ale to se hned tak v Česku zřejmě nestane. Krásný zážitek, určitě se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO