Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 103x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Blue Orange

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
83% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 49x
3 8x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Luxusní prostředí restaurace Blue Orange. Dal jsem si thajské nudle a byly moc dobré, porce byla obrovská a obsluha také příjemná. Určitě doporučuji k návštěvě.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Podnik znám z let 2011- 2013. Nedá se však srovnat s tím, co je z něj nyní. Jedině ceny zůstaly na vysoké úrovni. Dále však nic.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci je hrozná akustika, kvůli ní je jinak velmi příjemná restaurace neobyčejně hlučná
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo neni spatne, jen zrovna dosla tydenni nabidka, coz je v sobotu trochu brzy. Obsluha je ale i vikendrch hrozne pomala... Obecne je to ale příjemná restaurace.
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Vzhledem k nadšeným recenzím je možné, že nějaká jídla zde vařit umějí (těstoviny?), ale masa k nim rozhodně nepatří. Měli jsme kachní prso - žvýkací, zelí tvrdé, knedlík drolivý - a steak z roštěnce - žvýkací, bez chuti, nejlepší na něm byly domácí hranolky, které sice vypadaly strašně, ale byly dobré. Vzhledem ke kvalitě je jídlo hodně předražené, poměr cena výkon hodně špatný. Pokud budu chtít utratit 600 CZK za maso, tak si ho rozhodně nepůjdu dát sem. Prostředí by mohlo klidně být za plný počet, nebýt toho, že na toalety, byť krásně navoněné, se musí přes kuřáckou část, která navíc od nekuřácké není nijak oddělena. Ale od 31. května to už asi bude jedno :-) Abych jen nekritizoval - předkrm byl fajn, domácí pečivo bylo super. Obsluha taktéž velmi milá a příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, Menu s možností širokého výběru od lehkých jídel po guláš s knedlíkem. Velmi milá a příjemná obsluha. Jediné kaňky na jinak příjemném obědě se týkají prostředí - v restauraci hraje poměrně dost nahlas hudba vhodná spíše pro diskotéku než k poklidnému obědu či pracovnímu setkání; druhá kaňka se týká kouření - restaurace sice má opticky oddělené prostory, ale jelikož se v ní (asi mimo obědy) běžně kouří, je to v ní cítit a načichne lehce i oblečení. Restaurace této třidy by měly být nekuřácké (můj názor).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO