Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Blue Orange

Přehled hodnocení
83% celkově
84% personál
83% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 44x
3 7x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Vzhledem k nadšeným recenzím je možné, že nějaká jídla zde vařit umějí (těstoviny?), ale masa k nim rozhodně nepatří. Měli jsme kachní prso - žvýkací, zelí tvrdé, knedlík drolivý - a steak z roštěnce - žvýkací, bez chuti, nejlepší na něm byly domácí hranolky, které sice vypadaly strašně, ale byly dobré. Vzhledem ke kvalitě je jídlo hodně předražené, poměr cena výkon hodně špatný. Pokud budu chtít utratit 600 CZK za maso, tak si ho rozhodně nepůjdu dát sem. Prostředí by mohlo klidně být za plný počet, nebýt toho, že na toalety, byť krásně navoněné, se musí přes kuřáckou část, která navíc od nekuřácké není nijak oddělena. Ale od 31. května to už asi bude jedno :-) Abych jen nekritizoval - předkrm byl fajn, domácí pečivo bylo super. Obsluha taktéž velmi milá a příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, Menu s možností širokého výběru od lehkých jídel po guláš s knedlíkem. Velmi milá a příjemná obsluha. Jediné kaňky na jinak příjemném obědě se týkají prostředí - v restauraci hraje poměrně dost nahlas hudba vhodná spíše pro diskotéku než k poklidnému obědu či pracovnímu setkání; druhá kaňka se týká kouření - restaurace sice má opticky oddělené prostory, ale jelikož se v ní (asi mimo obědy) běžně kouří, je to v ní cítit a načichne lehce i oblečení. Restaurace této třidy by měly být nekuřácké (můj názor).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Mladá ale profesionální obsluha. Výborná polévka s krepelčím vejcem, tatarák jako předkrm také vynikající a jako hlavní chod strakonice z lososa. Manželka si také pochutnala na kachně se zelím.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
V této restauraci jsme byli v průběhu tří let několikrát, poprvé jsme odcházeli nadšeni, bohužel s každou další návštěvou to bylo o něco horší a dnešek tomu dal korunu. Vepřová panenka vysušená a zespodu přichycená, kachní prsa také suchá a červené zelí tvrdé. O zapálení svíčky na stole jsme si museli říct, když ne ve všední den, na Štědrý by to snad měla být samozřejmost. Vrcholem ovšem bylo mé nemilé překvapení, když jsem bohužel až doma zjistila, že místo hotové štědrovečerní večeře si s sebou vezu (za 660 Kč) 4 porce syrového candáta, který místo 400 g čisté váhy ryby váží i s obalem pouze 280 g a bramborový salát 320 g. Sem už tedy nikdy více!!!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
standardní jídlo - poměr cena x výkon

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO