Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Blue Orange

Restaurace Blue Orange je vyhlášená skvělou kuchyní, ve které nechybí středomořské a české speciality. Najdete zde i pestrou škálu salátů a také ryb, které pro Vás v letních měsících připravíme na venkovním grilu. Ve vinném lístku najdete i takové rarity jako jsou vína z amfor. 

Pro milovníky vín i pro zájemce o nevšedně strávený večer pořádáme pravidelně každý měsíc tématické sommelierské večery. Stalo se tradicí, že se večera osobně účastní i zástupce vinařství, kterého se daný večer týká. V průběhu večera představujeme vína z určitého terroir a následně máte možnost ochutnávat gurmánské speciality připravené ve spolupráci sommeliera a šéfkuchaře.

Dokonalá harmonie chutí jídel a vín je jedinečným gurmánským zážitkem, který byste si neměli nechat ujít. Váš zážitek z návštěvy umocní i elegantně řešený interiér, který doplňuje prosklený strop prosvětlující vnitřní část restaurace. Restaurace Blue Orange je ideálním místem pro obchodní schůzky, stejně jako místem pro strávení příjemného večera. Restaurace je plně klimatizována a hosté mají k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Vzhledem k nadšeným recenzím je možné, že nějaká jídla zde vařit umějí (těstoviny?), ale masa k nim rozhodně nepatří. Měli jsme kachní prso - žvýkací, zelí tvrdé, knedlík drolivý - a steak z roštěnce - žvýkací, bez chuti, nejlepší na něm byly domácí hranolky, které sice vypadaly strašně, ale byly dobré. Vzhledem ke kvalitě je jídlo hodně předražené, poměr cena výkon hodně špatný. Pokud budu chtít utratit 600 CZK za maso, tak si ho rozhodně nepůjdu dát sem. Prostředí by mohlo klidně být za plný počet, nebýt toho, že na toalety, byť krásně navoněné, se musí přes kuřáckou část, která navíc od nekuřácké není nijak oddělena. Ale od 31. května to už asi bude jedno :-) Abych jen nekritizoval - předkrm byl fajn, domácí pečivo bylo super. Obsluha taktéž velmi milá a příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, Menu s možností širokého výběru od lehkých jídel po guláš s knedlíkem. Velmi milá a příjemná obsluha. Jediné kaňky na jinak příjemném obědě se týkají prostředí - v restauraci hraje poměrně dost nahlas hudba vhodná spíše pro diskotéku než k poklidnému obědu či pracovnímu setkání; druhá kaňka se týká kouření - restaurace sice má opticky oddělené prostory, ale jelikož se v ní (asi mimo obědy) běžně kouří, je to v ní cítit a načichne lehce i oblečení. Restaurace této třidy by měly být nekuřácké (můj názor).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO