Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Blériot

Stylová restaurace umístěna v suterénu OK centra (bývalá Letka) na náměstí pardubické čtvrti Dukla. Výzdoba je, jak již napovídá název, v duchu doby počátků létání. V nabídce je kvalitní česká a mezinárodní kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Příjemné prostředí v duchu letectví. Oddělené kuřácké a nekuřácké prostory. V době obědů úplný zákaz kouření v restauraci. Obsluha příjemná a ochotná. Při manipulaci s židlemi je třeba zabrat. Mají pravé kovové části.
Restaurace Blériot
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyborne prostredi stylizovane do leteckeho prostredi. Mila sympaticka obsluha, minimalni cekaci doba na vyborne jidlo, bohaty vyber. Nemoznost platby platebni kartou.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je zařízena v příjemném stylu, interiér jsme neobdivovali moc dlouho, byl krásný den, využili jsme místní zahrádku, která je sice malá, ale v letních dnech příjemná. Obsluha je trošku náladovější, ale možná není divu, když po každé objednávce musí sbíhat a vybíhat schodiště. Jídlo a pití bylo výborné, doporučuji mexickou polévku I lososa. Příjemně překvapí i skvělá cena!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO