Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií

Restaurace Blatenský dvůr

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Restaurace Blatenský dvůr

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Penzion s restaurací se nachází u hlavní silnice v obci Blato. Personál, ačkoliv nás při příchodu registroval, si nás zpočátku nevšímal. Uvítali jsme oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část. Nekuřácká část je zároveň salónkem, kde lze pořádat různé oslavy o větším počtu lidí. Prostředí je zde příjemné, možná by v nekuřácké části mohla být menší výzdoba (květiny, obrazy), aby nepůsobila tak stroze. V letních měsících je zde také možnost venkovního posezení. Ve výběru hlavních jídel převažují steaky a ryby, možná nám tu chyběla klasická česká kuchyně. Velikost porcí nás velice překvapila a měli jsme problém všechno sníst. Restu voucher nám obsluha bez problémů přijala. Restauraci doporučujeme a rádi sem opět někdy zavítáme.

 • Uživatelská fotka z Restaurace Blatenský dvůr
 • Uživatelská fotka z Restaurace Blatenský dvůr
 • Uživatelská fotka z Restaurace Blatenský dvůr
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(3)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno