Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Bischofstein

Provoz restaurace na zámku Bischofstein. V zámecké budově (budova se schodištěm) se v pravé části nachází restaurace s velkým dětským koutkem. V levém křídle se nachází další prostor restaurace se zdobenými kachlovými kamny, kde se podávají snídaně pro ubytované hosty. Tyto prostory je dále možno využít pro svatby, školení a jiné příležitosti. V přízemí budovy (pod schodištěm) je umístěno občerstvení bez obsluhy, toto je otevřeno od května do konce září, resp. o zimních víkendech coby záchytný a výchozí bod pro výlety do okolí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí restaurace je stylizováno do okolního prostředí skal. Žádné zbytečnosti a přitom dostatečně útulné pro vychutnání lokálního piva Bischofstein. Byli jsme po obědě, tak jsme nejedli, ale jak krásně vypadaly bramborové knedlíky plněné uzeným, mě nalákalo zajet si sem někdy na oběd.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO