Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada České Budějovice

Přehled hodnocení
89% celkově
86% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace působí příjemným dojmem. Jídlo bylo velmi chutné - pouze jsme postrádali originální dochucovadla. Personál byl velmi pozorný a ochotný. Jejich příjemné chování,jídlo a prostředí naplnilo naše očekávání. Vřele doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí na vysoké úrovni, stejně tak i obsluha a jídlo, které bylo excelentní chuťově i na pohled, jen chyběla zeleninová obloha (např. salátové listy k rybě s bramborem) . Sice jsme neměli připravený stůl k rezervaci, ale restaurace byla zcela prázdná (což je škoda) a obdrželi jsme jako omluvu nápoj zdarma. Čisté a luxusně zařízené toalety. Ceny trochu vyšší, ale vyplatí se. Obsluha byla perfektní a vstřícná. Wifi free. Parkovné po domluvě na recepci hotelu zdarma (oproti účtence z restaurace).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Benada je umístěna v přízemí dřívějšího hotelu Gomel, aktuálně zmodernizovaného na Clarion.Restaurace poskytuje servis na vysoké úrovni, kde jídlo je velmi chutné, tomu však odpovídají poměrně vysoké ceny...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný personál. Jídlo nám jako vždy moc chutnalo. Doporučuji všem nejen pro pracovní schůzky, ale prostředí je příjemné i pro osobní schůzky a posezení s přátely.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zkusil jsem obědové menu, trochu mne zarazilo, když v cca 13:00 již nebylo v podstatě z čeho vybírat, slepičí vývar byl mdlý, pečivo okoralé a moc mne to neoslnilo ale hovězí stroganov byl vynikající na jedničku s hvězdičkou!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
S radostí jsme poobědvaly v příjemném prostředí restaurace Benada, která se nachází v dostupné pěší vzdálenosti od centra města a nabízí polední menu. Vybraly jsme si hovězí vývar + českou klasiku ... koprovou omáčku s hovězím masem. Jediné "bohužel" - nebylo možno vyměnit přílohu (knedlík za brambory) ...
Restaurace Benada České Budějovice Restaurace Benada České Budějovice
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Užily jsme si nejen příjemné prostředí restaurace s přátelskou obsluhou, ale zejména chutné jídlo v podobě variace listových salátů se sušenými rajčaty, řepou, piniemi, parmazánem ..., Bažatí maso s jalovcovým demi-glace, restovanými hřiby a mandlovými kroketami. Sladkou tečkou nám byl čokoládový cheesecake.
Restaurace Benada České Budějovice Restaurace Benada České Budějovice Restaurace Benada České Budějovice
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá restaurace, která mě příjemně překvapila. Příjemný personál, dobrý výběr jídel a přijatelné ceny. Celkově na mě návštěva zanechala velmi dobrý dojem. Určitě jsem tam nebyl naposledy. .
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO