Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada České Budějovice

Benada Restaurant s příjemným výhledem do hotelového parku nabídne hotelovým hostům i široké veřejnosti speciality moderní domácí a mezinárodní gastronomie. Restaurace Benada je značková restarurace v rámci hotelového brandu Clarion v České republice.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace působí příjemným dojmem. Jídlo bylo velmi chutné - pouze jsme postrádali originální dochucovadla. Personál byl velmi pozorný a ochotný. Jejich příjemné chování,jídlo a prostředí naplnilo naše očekávání. Vřele doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí na vysoké úrovni, stejně tak i obsluha a jídlo, které bylo excelentní chuťově i na pohled, jen chyběla zeleninová obloha (např. salátové listy k rybě s bramborem) . Sice jsme neměli připravený stůl k rezervaci, ale restaurace byla zcela prázdná (což je škoda) a obdrželi jsme jako omluvu nápoj zdarma. Čisté a luxusně zařízené toalety. Ceny trochu vyšší, ale vyplatí se. Obsluha byla perfektní a vstřícná. Wifi free. Parkovné po domluvě na recepci hotelu zdarma (oproti účtence z restaurace).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO