Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada České Budějovice

Benada Restaurant s příjemným výhledem do hotelového parku nabídne hotelovým hostům i široké veřejnosti speciality moderní domácí a mezinárodní gastronomie. Restaurace Benada je značková restarurace v rámci hotelového brandu Clarion v České republice.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace působí příjemným dojmem. Jídlo bylo velmi chutné - pouze jsme postrádali originální dochucovadla. Personál byl velmi pozorný a ochotný. Jejich příjemné chování,jídlo a prostředí naplnilo naše očekávání. Vřele doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí na vysoké úrovni, stejně tak i obsluha a jídlo, které bylo excelentní chuťově i na pohled, jen chyběla zeleninová obloha (např. salátové listy k rybě s bramborem) . Sice jsme neměli připravený stůl k rezervaci, ale restaurace byla zcela prázdná (což je škoda) a obdrželi jsme jako omluvu nápoj zdarma. Čisté a luxusně zařízené toalety. Ceny trochu vyšší, ale vyplatí se. Obsluha byla perfektní a vstřícná. Wifi free. Parkovné po domluvě na recepci hotelu zdarma (oproti účtence z restaurace).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Benada je umístěna v přízemí dřívějšího hotelu Gomel, aktuálně zmodernizovaného na Clarion.Restaurace poskytuje servis na vysoké úrovni, kde jídlo je velmi chutné, tomu však odpovídají poměrně vysoké ceny...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO