Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Villa Patriot

    Mariánské Lázně, Dusíkova 62/4, 35301
  • Medité

    Mariánské Lázně, Hlavní třída 279/3, 35301

Restaurace Bavaria

Součásti penzionu Bavaria je vyhlášená restaurace "Bavárka", kde se můžete těšit ze specialit šéfa kuchaře do pozdních hodin. Obsluha příjemná, kolektiv mladý, neopotřebovaný. Do samotného lázeňského centra Mariánských lázní dorazíte pohodlnou chůzí za 15-20 min.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace v Mariánkách. Po marném hledání kam zajít (všude jsou turistické a předražené podniky) jsme dostali doporučení na tuto restauraci. Velice jsme si pochutnali a pokud někdy budeme v Mariánkácz, rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci Bavaria v Mariánských Lázních navštěvujeme již roky a opravdu patří k našim nejoblíbenějším. Jídlo je opravdu excelentní, prostředí velmi příjemné a personál velmi milý. A opravdu musíme přiznat, že celkový přístup je perfektní. Tuto naši poslední návštěvu jsme dostali steak který měl být medium ve fázi well done, při upozornění obsluhy, byla situace okamžitě a velmi mile napravena (dostali jsme nové jídlo). RESTAURACI OPRAVDU VŘELE DOPORUČUJEME!!!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO