Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Baron

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
77% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 35x
4 34x
3 3x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Panenka s holandskou omáčkou a chřestem, opečené brambory, ozdobené zeleninou a klíčky, předkrm jako pozornost podniku. Nečekaně skvělé a můžu jen doporučit. I přes polední šrumec rychlé a příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídlo!!velmi rychle připraveno!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si se dvěma přáteli oběd o sedmi chodech: přípitek, dva předkrmy, polévku, hlavní chod a zákusek s kávou. Pili jsme nealko domácí limonádu. Vše bylo chutné, servírováno v přiměřeně velkých (malých) porcích. Zejména hlavní chod - specialita šefkuchaře - líčka na víně byl vynikající. Zákusek - zapečená zmrzlina - prostě pecka. Obsluha byla nevtíravá, milá. Snad jen vzhled restaurace působí trochu všedně, bez určitého stylu. Ceny jsou přiměřené, spíše nízké na poskytovanou kvalitu jídla a pití. Platit je možné kartou. Celkový dojem je velmi, velmi příznivý, jednoznačně nejlepší jídlo v Karviné a širokém okolí!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 4
prostředí 1
jídlo 5
Hrozné, v ten den tam byla banda týpků co se bavili tak, že nahlas řvali přes sebe nebylo slyšet nic,taková banda 10 chlapů má sedět venku a ne vevnitř! tak jsme okamžitě odešli!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prvýkrát sme využili aj vonkajšiu terasu, na ktorej je skutočne príjemné posedenie a zátišie. Jedlo v poriadku, ale ako vždy ničím neohúrilo, ale ani nesklamalo, až na staré pečivo. Obsluha milá a ani napriek po celú dobu našej návštevy plnej a frekventovanej terasy sme nejak extra dlho nečakali, slečna stíhala. Určite prídeme znovu :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci je skvělé jídlo. Kuchař je machr.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemne posezení na venkovní zahrádce. Jídlo dobré, příprava netrvá dlouho ani přes obědovou špičku. Personál ochotný, obsluha rychlá . Pokrmy z ryb připraveny výborně chutně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO