Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Barbora

Originální interiér restaurace vychází z elegance s tradicí gotického stylu, což je jedním z typických prvků zámku v Českém Krumlově. Hotelová restaurace nabízí své služby po celý rok. V letní sezóně lze využít také zastřešené terasy s 90 místy s ojedinělým výhledem na zámecké panorama a Krumlovskou věž.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Neadekvatni ceny s ohledem na kvalitu a provedeni. Jedli jsme hamburger s 10-ti ks hranolek. Hamburger celkem ok, hranolky take, mala porce (bez gramaze v menu). Absurdni je viditelnost puvodnich cen v jidelnim listku pred zdrazenim, pouze prelepeno. Objednana 3x kofola 0.3l, uctovano jako 0,4l bez omluvy, je to pry v jidelaku, neobtezovali se nas informovat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherný výhled z terasy, příjemná a rychlá obsluha. Žebírka výborná a svíčková byla jako od maminky... Určitě doporučuji
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo mi chutnalo, personal byl příjemný a výhled z terasy úžasný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO