Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizza & Café Restaurant CLARION CONGRESS HOTEL

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Asi nejlepší restaurace v Galerii Fénix. Výběr tam vskutku není velký. Měla jsem zde pouze kávu a dezert a moc jsem si pochutnala. Obsluha trošku pomalejší, ale sympatická.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je v těsné blízkosti velkého dětského koutku Galefie Fénix, který naše 2 malé děti milují; vaří výborně, personál byl velmi příjemný a ochotný. Rádi přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v obchodním centru hned vedle dětského koutku. Chci pochválit za dětskou polévku, snad první restaurace, kde byla dětská polévka nemastná a bez pepře, a přesto chuťově výrazná a lahodná! Vynikající byla i pizza Fantasia. Jídlo zde vřele doporučuji. Obsluha velmi milá a pozorná, celkově hodnotím velice kladně a určitě se vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO